Відірвися від асфальту разом з G-ONE

Покришки для гревела G-ONE

З приходом в тренди всіх світових велотусовок такого поняття як гревел, компанії світу ламають голову над тим, чим же порадувати фанатів і чим ще поліпшити, можливо, майбутню найпоширенішу велодісціпліну.

Звичайно, ми розуміємо, що для гревелов важлива вага, на відміну від турингов, але антипрокольной шар повинен залишатися таким же надійним. Ми розуміємо, що для бездоріжжя накат теж важливий (ще як важливий!), Тому опір коченню має бути нижче середнього рівня, а протектор повинен бути спроектований таким чином, щоб не скинути райдера на першій-ліпшій вибоїні і при цьому не заважати вкручувати в крутий підйом .

Чи впоралися з таким завданням інженери Schwalbe? Звичайно! У 2017 році компанія представила світу тоді ще свіженький і досить сирий для чистого гревела варіант покришок G-ONE, який знайшов свою популярність і трохи видозмінився.

Детальніше про моделі: позашляховик серед покришок для гравійних велосипедів. Надійна антипрокольна система, досить широка центральна лінія з ледве помітним протектором, виражений протектор на боковинах і повний контроль на дорозі. Так, втрачає в швидкості на асфальті, але в лісі і на бездоріжжі перетворюють гревел байк в велосипед з перевагами МТВ.