Позашляхові

Так історично склалося, що найпопулярнішими в наших широтах є гірські велосипеди. Це обумовлено і рельєфом, і універсальністю їх використання. Відповідно і категорія позашляхових покришок у Schwalbe найширша. 

На чому зупинити свій вибір?

При виборі гуми Schwalbe варто відштовхуватися від наступних критеріїв: малюнок протектору, щільність каркасу, рівень антипрокольного захисту, ну і звичайно діаметр та ширина коліс. 

Чим різноманітнішою є територія вашого катання, тим більше необхідність використовувати покришки з агресивним протектором. Це дає більше зчеплення і контроль над дорогою, але в свою чергу відбивається і на швидкісних характеристиках покришки. Як варіант, підібрати шину з менш яскраво вираженим протектором на смужці катання, але з грязезацепами. Такі покришки, як Schwalbe Smart Sam відмінно підійдуть для грунту. 

Якщо ви вибираєте позашляхові покришки по щільності каркасу, то достатньою жорсткістю будуть мати шини із щільністю від 50 ниток на дюйм. Такі покришки прослужать вірою і правдою не менше двох сезонів. 

Всі без винятку покришки Schwalbe мають антипрокольний захист. Позашляхові шини мають захист не нижче рівня K-Guard. 

В цілому продукти Schwalbe можна порівнювати за наступними параметрами: 

  • опір кочення (залежить від висоти і малюнку протектора);
  • зчеплення з дорогою (залежить від ширини покришки і профілю гуми);
  • рівень захисту;
  • довговічність. 

Градацію по кожному товару ви зможете знайти на сторінці з будь-яким товаром.