Шиповані покришки

Якість, чіткий підхід до виробництва та інновації — запорука гарної репутації Schwalbe. А бездоганна репутація зобов'язує мати максимальний асортимент на будь-які погодні умови і для будь-яких стилів катання. 

Переважна більшість велосипедистів катаються виключно в сезон. Але найвідданіші велокультури не закривають сезон, а отримують нові враження від зимового катання. Їм, звичайно, не обійтися без зимової гуми, яка широко представлена у Schwalbe. 

Відміна риса будь-якої зимової гуми — наявність металевих шипів. Це очевидно, адже зчеплення з засніженою дорогою низьке, тоді як шипи дозволяють себе почувати не тільки впевнено, але і в безпеці. 

Шипи покришок Schwalbe виконані з вольфраму і мають алюмінієву основу. Термін служби таких покришок залежить від пройденої дистанції, але точно можна сказати, що такі шини прослужать не менше 4-5 сезонів, а значить ці вкладення себе окуплять. 

Зимове призначення гуми не змінює факту наявності антипрокольних властивостей. На шипованих покришках Schwalbe вони не нижче рівня K-guard.

При всіх своїх захисних властивостях покришки Schwalbe мають відносно малу вагу, і пружній каркас, щільністю не менше 50 ниток на дюйм. 

У цьому розділі ви знайдете найпопулярніші шиповані шини від Schwalbe, такі як Ice Spiker Pro, Winter і Marathon Winter Plus. Зверніть увагу, що дані моделі є для всіх найпопулярніших диаметрів коліс: 26-29" і навіть є варіанти для дитячих велосипедів, починаючи від 16".

Довірте свою безпеку Schwalbe. А Schwalbe надасть вам прекрасний контроль і зчеплення з дорогою.