ПОДОРОЖІ

У категорії покришок для подорожей зібрані шини з різними параметрами. Тут і покришки Schwalbe для міських велосипедів та круізерів, і шини для турінгових велосипедів зі збільшеним ресурсом служби, і покришки Schwalbe для безкамерного використання. 

Асортимент дуже широкий і ваш вибір буде залежати від цільового використання гуми Schwalbe. Збираєтеся у подорож на велосипеді — ваш вибір Marathon Plus Tour, полюбляєте кататися по місту — вибір Delta Cruiser або Big Ben очевидний. Збираєтесь на вихідних на природу - підійде комплект Marathon GT 365. 

Більша частина лінійки для подорожей має сліковий або полусліковий профіль. Це забезпечує більшу швидкість і мінімізує ефект кочення. Віддаєте перевагу електровелосипеду? немає проблем, тоді ваш вибір - покришки Schwalbe Energiser Plus. 

Компаунд Addix спеціально розроблений інженерами Schwalbe для електровелосипедів. Він забезпечує чудове зчеплення навіть на високих швидкостях, а також є синонімом довговічності. 

Про що ще варто згадати окремо, так це про дизайн покришок Schwalbe. Це важливо, адже покришка повинна виглядати органічно з велосипедом і відповідати всім потребам. 

Шини Schwalbe завжди мають кілька варіацій однієї і тієї ж моделі для різних діаметрів і ширини.