Покришки для колясок

Якщо ви думали, що коляски не потребують професійних покришках іменитого бренду, то ви помиляєтеся. Наприклад, покришки для інвалідних колясок потребують антипрокольной шарі і зручних боковинах, за які комфортно триматися руками, а покришки для дитячих колясок повинні "облизувати" поверхню, щоб додатково амортизувати при їзді.

У Schwalbe є цілих шість видів покришок на будь-який випадок життя:

  • SpeedAir;
  • DownTown;
  • Schwalbe One;
  • RightRun;
  • RightRun Plus;
  • Kid Plus. 

Покришки для інвалідних колясок

Покришки SPEEDAIR мають асиметричною центральною частиною протектора, що дозволяє їм бути найзручнішими для колясок з бічним нахилом коліс. Розроблено для міста і гірських доріг з поліпшеними характеристиками опору і зчеплення.

Покришки DOWNTOW з шаром захисту від проколів і зручні для рук боковини 2Grip. Мають хороші показники опору і зчеплення, а також мають невеликий водовідвідний протектор.

Покришки SCHWALBE ONE. Спочатку розроблені для гоночних дисциплін, тепер мають ще й компаунд WheelStar, що робить її прекрасним варіантом для колясок.

Покришки RIGHTRUN початкового рівня. Володіють зносостійким центром протектора з компаунда Black'n Roll, який не залишає слідів на підлозі.

Покришки RIGHTRUN PLUS - продвинутий варіант покришки RIGHTRUN. Стійкі до проколів покришки для реабілітаційних колясок. Бічні стінки з підвищеною стійкістю до зношування здатні витримати перевантаження, які можуть виникати через низький тиск.

Покришки для дитячих колясок

Покришки KID PLUS з посиленим захистом від проколів Puncture Guard і спеціальним компаундом Black'n'Roll, який не залишає слідів на підлозі.