Це велосипед з шинами великого об’єму При ширині шин від 50 до 60 мм велосипед особливо не потребує амортизації. Сама покришка виконує її роль. З тиском близько 2 бар такі шини мають відмінний накат. Стандартна покришка шириною 37 мм повинна бути накачана до 4 бар, щоб досягти хороших характеристик кочення.

Вже на початку 20-го століття балонні шини отримали популярність. Вони були розроблені, щоб компенсувати нерівності доріг. Але тоді технологія була не дуже розвинена і покришки були дуже важкими. 

Круізер з покришками підвищеного об’єму точно буде дешевшим і вимагатиме менше обслуговування. Крім того, такі шини відмінно відпрацьовують нерівності. В ході випробувань покришки Big Apple давали зниження вібрацій на кермі на 36% менше. 

Звичайно, балонні покришки обсягу можна комбінувати з системами підвіски. Якісна підвіска може ще більше підвищити комфорт.

Круїзери створені, щоб зробити їзду на велосипеді більш комфортною в повсякденному житті. На поганих дорогах або грубій бруківці вони точно будуть комфортніше, ніж звичайна вилка з невеликим ходом. Якщо вам достатньо комфорту звичайних накачаних шин — вам не потрібен круізер. 

Круїзери створені, щоб зробити їзду на велосипеді більш комфортною в повсякденному житті. На поганих дорогах або грубій бруківці вони точно будуть комфортніше, ніж звичайна вилка з невеликим ходом. Якщо вам достатньо комфорту звичайних накачаних шин — вам не потрібен круізер. 

Це можливо. Тим не менше, більшість сучасних міських велосипедів не забезпечують достатнього кліренсу для балонний шини. Дотримуйтесь наступних правил при виборі балонних шин.

Посадочні розміри. Рама і вилка повинні забезпечувати достатній зазор для шини. Точні розміри балонних покришок Швальбе наведені у таблиці у відповідній вкладці. У більшості випадків висота шини має більше значення, ніж ширина.

Висота каретки. Використання покришок висотою 60 мм збільшує загальну висоту велосипеда на два сантиметри. Для зручного контакту ніг з землею каретка повинна розташовуватися нижче, ніж на звичайних велосипедах. 

Простір для ніг. Ноги не повинні торкатися переднього колеса підчас обертання педалей. Досить складно дотримуватися цих умов з великими 28-дюймовими колесами і невеликими розмірами рами. Широкі шини збільшують зовнішню окружність колеса. Тому для людей маленького і середнього зросту більше підійдуть балонні покришки на 26 або 27,5 дюймів.

Геометрія рульового керування. Не використовуйте раму, призначену для вилки з амортизатором. Оскільки жорстка вилка значно коротше, характеристики рульового керування можуть змінитися.

Крила. Крило має забезпечувати достатньо місця для широких шин. Спеціально для 60-мм Big Apple виробник крил SKS пропонує дуже широке крило P65.

Гальма. Якщо у вас обідні гальма, переконайтеся, що вони забезпечують достатній зазор для шин і крил.