Переходимо на бескамерку з одним комплектом

Переходимо на безкамерні покришки

Ви каталися на безкамерних покришках? Відчуття зовсім інше! З гулом на асфальті і повною впевненістю у своїй невразливості там, де раніше проносив велосипед в руках в надії не проколоти камеру в сотий раз, ти відчуваєш себе непереможним!

Накат інший, легкість коліс і повний кайф від усвідомлення того, що ніяка акація більше не зробить з твоєю камери приклад для посібник по заклеювання підручними засобами.

Безкамерні колеса — це не мрія. Крім того, що багато виробників вже комплектують свої компліти такими вілсетамі, вони і коштують порівняно недорого. Але головне питання — як це все обслуговувати ічи  складно перетворювати свої важкі колеса в практично невразливий ідеал?

З виходом на ринок комплекту для переходу на бескамерку TUBELESS EASY KIT (назва ніби вже розповідає про «складнощі») жити стало простіше, а викидати камери і більше ніколи до них не повертатися стало справою буденною.

Що входить в комплект?

Комплект розрахований не тільки на перехід двох коліс в режим «безпеку на будь-якій ділянці», але і цілий сезон повноцінної експлуатації свіжобезкамерного вілсета. Отже: обідні фліпери, ніпелі, рідина для легкого монтажу шин, бортирувальними лопатками (як же часто ми ними користувалися до бескамерки!) І дві пляшечки герметика Doc Blue. А більше нічого й не знадобиться!