Schwalbe

Давайте ж стисло нагадаємо основні моделі легендарного бренду, попутньо вдаючись в найважливіші подробиці.

Види і моделі покришок Schwalbe

Почнемо з покришок для шосе серії Durano. Головні якості таких покришок — зносостійкість і хороший захист від проколів. У цій серії також є модель, що володіє максимальним рівнем антипрокольного шару, що «вбиває» накат, даючи повну впевненість.

Insider— покришки спеціально для тренувань на велостанці. Оскільки популярність шосейного спорту зростає, а переривати тренування в несезон нікому не хочеться, фахівці з Schwalbe прийшли до висновку, що краще створити спеціальну зносостійку покришку, яка не зітреться в перше ж тренування. Хороший варіант для тих, хто вважає велостанок кращім за зимовоу хандру.

Справжній хіт продажів — Lugano. Крім досить низької ціни й хорошої зносостійкості, ця покришка відома також величезним вибором кольорів. Саме так, вам не здалося. Фішка лінійки — кольорові боковини. Так що зробити свій велосипед ще яскравішим можна навіть за допомогою покришок.

Переходимо до MTB. Серія покришок для дисциплін All Mountain. Тут представлені відразу дві моделі Nobby NIC та Fat Albert. Вони дають відмінний контроль на дорозі, при цьому трохи втрачаючи показник опору коченню. Зате вони відмінно самоочищаються і мають кілька специфікацій, що включають різні ступені захисту від проколів. А для кращого результату покришки цих моделей можна комбінувати з іншими моделями для поліпшення окремих якостей.

Покришки для туристичних велосипедів. Серія Marathon відома відразу двома своїми особливостями: антипрокольними якостями й довговічністю. Покришки настільки зносостійкі, що про зміну можна буде задуматися через безліч сезонів. Серія складається з декількох моделей з різним ступенем захисту від проколів. Не варто забувати, що спокій на дорозі коштє декількох десятків зайвих грамів. Такі покришки не можуть похвалитися легкою вагою, проте, комплектуючи свій дорожній або міський велосипед, ви можете бути повністю впевнені в практично невразливості своїх коліс.

Покришки Hurricane — вибір для тих, хто вважає за краще катати змішані покриття. Пояснюємо: ви любите їздити по асфальту, але іноді дозволяєте собі проїхати кілька кілометрів по лісовим доріжках. Універсальність — їх друге ім’я. Досить м’ясистий протектор дає можливість катати по грунтах, але не по піску.

І це лише мала дещиця хітових покришок Schwalbe! Туди ж можна взяти Black Jack з його зносостійкістю, Smart Sam з його стійкістю на грунтах й ідеальні для міських доріг Kojak.

Види покришок по дисциплінам

Скільки дисциплін, стільки й покришок. Не можна їхати на сліковой гумі по мокрому гравію або розганятися на крутих апхілах на опуклому протекторі. Так, є універсальні моделі, але, чим вужче ваше захоплення дисципліною, тим більше можливостей знайти покришку своєї мрії:

  • All-mountain
  • Cross-country
  • City
  • Endurance \ Road
  • Cyclocross
  • Cruiser
  • BMX
  • Fatbike