Новинки покришок Schwalbe 2022

Оновлення модельного ряду покришок Schwalbe — це завжди приємна подія для будь-якого велосипедиста. Відчути усі переваги нових шин, стати швидшими й витривалішими зможуть власники МТБ, гравійників та міських велосипедів, адже саме для них Schwalbe приготували дещо цікаве.

Wicked Will

Місце найуніверсальнішої покришки для МТБ від Schwalbe тепер посідає вона — Wicked Will. Ця штучка зробить ваш велосипед всюдихідною машиною з дивовижними показниками кочення та зчеплення. Протектор упорається з будь-яким дорожнім покриттям і підійде для широкого спектру цілей: від змагань на швидкість по пересіченій місцевості до поїздок по складному бездоріжжю. Можна встановити на електровелосипед зі швидкісним режимом до 50 км/год.

Центральна частина протектора сприяє відмінному коченню й дозволяє легко набрати швидкість, а плавний перехід до більш агресивних зачепів на краях забезпечує максимальний контроль на поворотах. Керованість велосипедом на прямих ділянках дороги підвищать стійкі бічні шипи. Звісно, виробник не забув і про самоочищення покришки: йому сприяє нещільне розміщення блоків, що важливо при їзді по ґрунтах.

Wicked Will доступна у трьох різних версіях: Super Race, Super Ground та Super Trail. Це дозволяє райдеру обрати покришку відповідно до індивідуальних особливостей їзди.

Al Grounder

Перша шина Schwalbe, спеціально розроблена для кросових електровелосипедів і турингів. Ця жорстка і міцна покришка готова до шалених поїздок на швидкості до 50 км/год та витримає велосипед, навантажений екіпіруванням для тривалих велопоходів.

На дизайн протектора виробників надихнули шини мотоциклів Scrambler 60-х років. Неагресивний малюнок сприяє хорошому коченню на асфальті, при цьому забезпечує стійкість на ґрунтових дорогах.

Покришка складається із компаунда Addix та міцного антипрокольного шару Double Defense, завдяки чому вона стійка до більшості проколів і досягає оптимального балансу між низьким опором коченню та достатнім зчепленням.

G-One R

Уже знайома лінійка G-One для гравійників поповнилася новою моделлю.  Покришка чудово працює на асфальті, гравійних дорогах та нескладних ґрунтовках.

Дизайн протектора у поєднанні з каркасом Super Race надають шині високої швидкості та відмінного контролю, забезпечують плавність руху та високий рівень захисту від проколів.  Нова форма шипів допомагає легко долати підйоми та утримує колесо на поворотах, що дає надзвичайну керованість у будь-яких ситуаціях.

Хороша новина для любителів безкамерки: покришка виготовлена за технологією Tubeless Easy. Більше жодних проблем із проколами, лише задоволення від відкриття нових доріг!

 

З думкою про екологію

Компанія Schwalbe презентувала не лише нові моделі покришок, а й оновила деякі популярні шини. Відтепер власники міських велосипедів зможуть придбати улюблені Delta Cruiser Plus, Land Cruiser Plus та Spicer Plus з екологічним компаундом Green Compound.

Schwalbe підтримує всесвітній рух відповідального виробництва, саме тому було створено Green Compound із переробленої гуми. Він не поступається якістю звичайним матеріалам, проте значно підвищує екологічність.