Найкращі пари покришок для електровелосипедів за версією журналу E-MTB

Журнал E-MTB протестував дев’ять пар покришок різних виробників, щоб з’ясувати, яка комбінація найкраща для гірського велосипеда з електроприводом. Тестувальники одразу погодилися: “Жодна частина E-MTB не змінює ходові характеристики так сильно, як покришка”.

Електровелосипеди мають додаткову вагу у вигляді двигуна та акумулятора і, як правило, їздять на вищих середніх швидкостях. Це також впливає на вибір правильної шини для електровелосипеда: хоча такі характеристики, як вага та опір коченню компенсуються двигуном, міцність та захист від проколів відіграють центральну роль у комфорті їзди. Саме тому більшість компаній розробляють спеціальні покришки для електровелосипедів.

Для тестування ми надали дві комбінації покришок — Magic Mary + Big Betty, а також Eddy Current fron + rear. І всі були високо оцінені!

Magic Mary + Big Betty

Комбінація Magic Mary для переднього колеса та Big Betty для заднього отримала абсолютну перемогу. Завдяки новим каркасам “Super” компроміс між захистом від проколів та опором коченню був додатково оптимізований. Журнал E-MTB підтвердив: “Ця комбінація відіграє провідну роль в обох рейтингах лабораторного тесту”.

Звичайно, це помітно й на трасі, оскільки в поєднанні з компаундом Addix Soft шини забезпечують надзвичайний контроль над велосипдом під час поворотів, гальмування та на крутих спусках. Поєднання Magic Mary + Big Betty визнали універсальним і нагородили найвищою відзнакою.

Eddy Current

Покришки Eddy Current отримали рекомендацію у випробуванні “Екстрим”. Жодні інші шини, що тестувалися, не були так безкомпромісно налаштовані для використання на E-MTB.

Тестувальники зазначили, що захист від проколів заднього колеса набагато вищий за конкурентів. Жодні інші шини не гальмували так швидко і без проблем, і навіть на екстремальних спусках покришки Eddy Current проявили себе якнайкраще.

Завдяки цим властивостям Eddy Current — ідеальний супутник для екстремального використання.