Лінійки якості Active, Performance, Evolution: у чому різниця

Для виробництва покришок Schwalbe використовується більше 20 різних компаундів, безліч малюнків протектора та варіацій антипрокольного захисту — усе для того, щоб кожен велосипедист обрав для себе ідеальну покришку. При виборі не менш важливо знати про три лінійки якості покришок Schwalbe, тому розгляньмо різницю між ними.

Active Line

Бюджетні міцні покришки для легкого туризму, шосе та їзди по місту. Здебільшого моделі мають сталевий каркас та використовуються лише з камерами, проте мають досить хороший захист від проколів.

Шини цієї лінійки підійдуть велосипедистам-початківцям.

Популярні моделі

Road Cruiser
Land Cruiser
Lugano T

Performance Line

Золота середина, що користується неабиякою популярністю через помірну ціну та хорошу якість. У лінійці зібрані шини для будь-якого стилю їзди, а більшість моделей можна використовувати безкамерно.

Покришки підійдуть найширшому колу велосипедистів.

Популярні моделі

G-one
Hurricane
Rocket ron
Crazy bob

Evolution Line

Найкращі покришки, виготовлені з використанням новітніх технологій та останніх розробок Schwalbe. Шини популярні серед професійних велосипедистів, адже саме Evolution приносять перемоги у змаганнях. Підходять для будь-якого стилю їзди, в тому числі для аресивного.

Популярні моделі

Marathon Almotion
Marathon Supreme
G-One Allround

Ми гарантуємо високу якість будь-яких покришок Schwalbe. Обирайте ті, які найраще підійдуть для ваших потреб, — і насолоджуйтесь поїздками!