Е-шосе? Чому б і ні?

Покришки Schwalbe E-One для шосейних електробайків

Говорити про те, що електровелосипед — це читерство і аналог гумової жінки нерозумно, якщо ви хоча б раз не сідали за кермо такого байка. А електробайк для шосе (інакше шосейний Е-байк) — це нове слово для тих, хто тренується в сильних групах, але, з якихось причин, відстає від на певних ділянках.

Це не означає, що мотор буде працювати замість вас завжди. Така «іграшка» дозволяє бути частиною команди мрії, підігруючи бажанням гонщика.

Думаєте, це маячня? Жарт такий? Ні!

Е-велосипеди від світових виробників перейшли в свій пік і захопили найбільший шматок дисциплін. Ось і Schwalbe не відстають від трендів. Слідом за покришками для електробайків компанія викотила окрему модель SCHWALBE E-ONE.

Складністю в розробці таких покришок було те, що на поворотах шосейні Е-байки розвивали неймовірну швидкість, а це значить, що покришка повинна була мати достатнє зчеплення і посиленою ботовою частиною то і при цьому не набрати вагу.

Так модель стала володаркою захисту від проколів V-Guard і компаундом Addix. Плюс до всього Schwalbe е обійшлися від стандартів для любителів різного рівня комфорту і випустили покришки шириною 28мм і 32мм.