Найкращі пари покришок для електровелосипедів за версією журналу E-MTB

Журнал E-MTB протестував дев’ять пар покришок різних виробників, щоб з’ясувати, яка комбінація найкраща для гірського велосипеда з електроприводом. Тестувальники одразу погодилися: “Жодна частина E-MTB не змінює ходові характеристики так сильно, як покришка”.

Докладніше

Новинки покришок Schwalbe 2022

Оновлення модельного ряду покришок Schwalbe — це завжди приємна подія для будь-якого велосипедиста. Відчути усі переваги нових шин, стати швидшими й витривалішими зможуть власники МТБ, гравійників та міських велосипедів, адже саме для них Schwalbe приготували дещо цікаве.

Докладніше

Брендова велоаптечка Schwalbe. Так, і таке буває!

Велоаптечка Schwalbe

Що подарувати велосипедистові в діапазоні 15-20 доларів? Безпека, комфорт і запаску. Думаєте, це неможливо зробити за таку ціну? Так Schwalbe подарували світові не тільки свої інновації, але і комфорт в повсякденних поїздках!

Докладніше

Переходимо на бескамерку з одним комплектом

Переходимо на бескамерні покришки

Ви каталися на безкамерних покришках? Відчуття зовсім інше! З гулом на асфальті і повною впевненістю у своїй невразливості там, де раніше проносив велосипед в руках в надії не проколоти камеру в сотий раз, ти відчуваєш себе непереможним!

Докладніше

Відірвися від асфальту разом з G-ONE

Покришки для гревела G-ONE

З приходом в тренди всіх світових велотусовок такого поняття як гревел, компанії світу ламають голову над тим, чим же порадувати фанатів і чим ще поліпшити, можливо, майбутню найпоширенішу велодісціпліну.

Докладніше

Е-шосе? Чому б і ні?

Покришки Schwalbe E-One для шосейних електробайків

Говорити про те, що електровелосипед — це читерство і аналог гумової жінки нерозумно, якщо ви хоча б раз не сідали за кермо такого байка. А електробайк для шосе (інакше шосейний Е-байк) — це нове слово для тих, хто тренується в сильних групах, але, з якихось причин, відстає від на певних ділянках.

Докладніше

У нове десятиліття на оновлених Schwalbe Road

Оновлені моделі від Schwalbe Road

56 варіантів восьми нових моделей шосейних покришок! Широкий спектр рішень для ваших перемог!

Цей рік починається з дійсно суттєвих новинок. Поки шосейні велосипеди знаходяться на піку популярності, а дропбаром вже не налякати колишнього МТВшніка, Schwalbe видали світу відразу кілька гучних моделей, здатних позмагатися за першість на будь-який світовий шосейній гонці.

Докладніше