Види компаундів Schwalbe Addix

ADDIX унікальний склад гуми, розроблений для різних умов катання. Чотири види – SPEED, SPEEDGRIP, SOFT, ULTRA SOFT – допоможуть зробити поїздки продуктивнішими. Кожен компаунд можна розпізнати за кольором смужки на протекторі та логотипом на бічній стінці.

Який краще підходить для ваших потреб, розглянемо далі.

Докладніше

Лінійки якості Active, Performance, Evolution: у чому різниця

Для виробництва покришок Schwalbe використовується більше 20 різних компаундів, безліч малюнків протектора та варіацій антипрокольного захисту — усе для того, щоб кожен велосипедист обрав для себе ідеальну покришку. При виборі не менш важливо знати про три лінійки якості покришок Schwalbe, тому розгляньмо різницю між ними.

Докладніше

Огляд антипрокольного захисту Schwalbe

Антипрокольний захист від Schwalbe — один з найвідоміших та найефективніших на велоринку. Компанія постійно розвиває цей напрямок і на сьогодні запатентувала 7 ступенів захисту від проколів, при цьому вже відмовилась від 1 ступеня як від застарілого.

Чим відрізняються технології та в яких покришках використовуються — розберемо в статті.

Докладніше

Найкращі пари покришок для електровелосипедів за версією журналу E-MTB

Журнал E-MTB протестував дев’ять пар покришок різних виробників, щоб з’ясувати, яка комбінація найкраща для гірського велосипеда з електроприводом. Тестувальники одразу погодилися: “Жодна частина E-MTB не змінює ходові характеристики так сильно, як покришка”.

Докладніше

Новинки покришок Schwalbe 2022

Оновлення модельного ряду покришок Schwalbe — це завжди приємна подія для будь-якого велосипедиста. Відчути усі переваги нових шин, стати швидшими й витривалішими зможуть власники МТБ, гравійників та міських велосипедів, адже саме для них Schwalbe приготували дещо цікаве.

Докладніше

Брендова велоаптечка Schwalbe. Так, і таке буває!

Велоаптечка Schwalbe

Що подарувати велосипедистові в діапазоні 15-20 доларів? Безпека, комфорт і запаску. Думаєте, це неможливо зробити за таку ціну? Так Schwalbe подарували світові не тільки свої інновації, але і комфорт в повсякденних поїздках!

Докладніше

Переходимо на безкамерку з одним комплектом

Переходимо на безкамерні покришки

Ви каталися на безкамерних покришках? Відчуття зовсім інше! З гулом на асфальті і повною впевненістю у своїй невразливості там, де раніше проносив велосипед в руках в надії не проколоти камеру в сотий раз, ти відчуваєш себе непереможним!

Докладніше

Відірвися від асфальту разом з G-ONE

Покришки для гревела G-ONE

З приходом в тренди всіх світових велотусовок такого поняття як гревел, компанії світу ламають голову над тим, чим же порадувати фанатів і чим ще поліпшити, можливо, майбутню найпоширенішу велодісціпліну.

Докладніше

Е-шосе? Чому б і ні?

Покришки Schwalbe E-One для шосейних електробайків

Говорити про те, що електровелосипед — це читерство і аналог гумової жінки нерозумно, якщо ви хоча б раз не сідали за кермо такого байка. А електробайк для шосе (інакше шосейний Е-байк) — це нове слово для тих, хто тренується в сильних групах, але, з якихось причин, відстає від на певних ділянках.

Докладніше

У нове десятиліття на оновлених Schwalbe Road

Оновлені моделі від Schwalbe Road

56 варіантів восьми нових моделей шосейних покришок! Широкий спектр рішень для ваших перемог!

Цей рік починається з дійсно суттєвих новинок. Поки шосейні велосипеди знаходяться на піку популярності, а дропбаром вже не налякати колишнього МТВшніка, Schwalbe видали світу відразу кілька гучних моделей, здатних позмагатися за першість на будь-який світовий шосейній гонці.

Докладніше